Hollywood party-sputnik Sampaymoo na kolo 2014 Tenis turnir Sampaymoo 2014

Sampaymoo zaključek nogometne sezone 2013

Zaključni spektakel na travnati podlagi 2013

Že tretje leto smo se dne 14.06.2013 na zelenici od  NK Dragomer  pomerili ekipi RDEČI: NK Dragomer RUMENI: SamPayMoo

KOMENTAR TEKME:

Na nogometnem stadijonu ŠD Log-Dragomer smo odigrali tradicionalni dvoboj proti domači ekipi. Tekma je prijateljska, vendar pravi športniki vedno stremimo k zmagi, dodatni motiv pa nam predstavlja dejstvo, da se lansko srečanje ni končalo po naših željah. Ekipa SamPaymoo se je za letošnji spektakel pripravilo z odlično obrambo in zanesljivim golmanom.

Ekipa SamPayMoo je letošnjo postavo igralcev preučila in v napad postavila najboljše strelce. Ker se ne moremo zanašati na napadalce je obrambni igralec ekipe SamPayMoo podkupil glavnega igralca  NK Dragomer,   da mu nenapovedano poda in priredi penal za rumene. Začetek tekme je bil udaren na obeh straneh vendar našega napadalca , ki je bil v ubijalski formi ni mogel zaustaviti nihče zato je v 18 minuti prvga polčasa z udarnim predorm uspel nasprotnika prelisičiti do kazenskega prostora tam pa je kot je bilo dogovorjeno sodnik odpiskal penal.

Z ubijalskim strelom je povedla ekipa SamPayMoo iz enjstmetrovke. Zadolvoljstvo v ekipi je sledilo samo ne za dolgo v 24 minuti so  NK Dragomer  izenačili iz igre. Ob pollčasu so sledile teške besede kdo in kdaj je napačno podal žogo po domače ( zajeba….).

Drugi pollčas smo s timskim duhom preudarno napdali nasprotnika  NK Dragomer. V 56 minuti je znameniti Robert L. , ki je bil na dan tekme v vrhunski formi zadel ze drugič mrežo nasprotnika in povedli smo 2:1 za ekipo SamPayMoo.

Zaradi nesigurne podaje ekipe SamPayMoo proti domačemu golmanu je ekipa  NK Dragomer  izkoristila priložnost in izenačila v 72 minuti 2 : 2.

Kljub nekaj grobih prekrškov in teških besed je sodnik odlično sodil ter zapiskal konec tretje tradicionalne tekme, ki se je končala z jedmi z žara in hladnimi napitki.

Zadovoljni smo predovsem , da ni bilo nikakršnih poškodb razen izpada kolena ekipe NK Dragomer. Oglejte si video:

SamPayMoo – avtor texta Duki & Andrej B., Kamera: Kristi, Montaža: Goran

Spoštovani nogometaši!

Poleti, ko smo športniki sredi najtežjih fizičnih priprav, organizator začenja z logističnimi pripravami na novo sezono 2013/2014. Po zanimivih lanskih nastopih ki so postegli z izjemnim nogometom, nepozabnim vrhuncem v ŠP Log-Dragomer in spodbudnimi nastopi mladincev, še z večjimi pričakovanji zremo proti sredini septembra in prvi tekmi v Športnem centru v Šentvidu.

Vabimo nogometaše, da s klikom na spodnjo povezavo izpolnijo anketno vprašanje in s tem potrdijo ali zavrnejo udeležbo v nogometni sezoni 2013/2014.