Video
Hollywood party-sputnik Sampaymoo na kolo 2014 Tenis turnir Sampaymoo 2014

Pripravljalna tekma NK Kresnice : SamPayMoo

Ekipa SamPaMoo  visoko odpravila z  NK Kresnice in tudi s tem napovedali, da gre za zelo kvalitetno ekipo, ki se je v zimskem delu močno okrepila.

Po slabih desetih mesecih smo stopili na zeleno površino igrišča in dokazali, da smo v vrhunski formi. V prvih 20 minutah smo odigrali  brez napake z odličnim trenerjem Goran-om, ki je vse svoje znanje prenesel na igralce in jih pravilno razporedil po igrišču.

Prvi polčas smo odigrali dokaj disciplinirano in potrpežljivo, kar je bilo razvidno iz rezultata visoko vodstvo ekipe SamPayMoo 3:0.

Če odmislimo naivno prejeta zadetka v drugem polčasu smo v prvih minutah odigrali dokaj zbrano. NK Kresnice je imela izdelano taktiko izčrpavanje nasprotne ekipe, kar jim je uspevalo saj so v prvih 20 minutah drugega polčasa zabili dva gola za katera smo krivili našega vratarja, ki pa je branil nadpovprečjem.

Ko je sodnik zapiskal konec tekme smo priznali, da so nam moči posle, kar je bilo vidno na igrišču. NK Kresnice za katere se jim iskreno in prijateljsko zahvaljujemo so odigrali pošteno in korektno.

Končni rezultat  –     NK Kresnice 2  :  SamPaMoo 5

Tradicionalni veliki dvoboj med NK LOG: SAMPAYMOO bo dne 13-06-2014 ob 17: 30 uri v Logu do takrat pa želim vsem nogometašem se veliko užitkov ob igranju nogometa.

SamPayMoo – avtor texta Duky                                                                                             Kresnice, 12. 05. 2014